2019 Sil Süpür Çıkmıyor Hatasının Kesin Çözümü

Okuma Süresi: 2 dakika


Geçtiğimiz sene Türk Telekom mobile özel olarak oyununu yayına aldı ve oyunu ile birlikte Türk Telekom kullanıcılarına bir çok hediye dağıttı. Fakat çoğu kullanıcıda hala oyunu gözükmüyor. Bu haberimizde bu sorunu ele alıp hatanın kesin olarak çözümünü değerli okurlarımız ile paylaşacağız.

Sil Süpür Türk Telekom mobil uygulaması olan Online İşlemler uygulamasına entegre edilmiş durumda. Sil Süpür’ü oynamak ve hediye kazanmak için kullanıcının Online İşlemlere giriş yapmış olması gerekiyor. Giriş yapılmasının ardından sağ üst köşede bulunan hediye ikonuna tıklatılmalı. Ardından kullanıcının Sil Süpür oyununa tıklatıp ekrandaki tozu süpürmesi gerekiyor. Sil Süpür oyununun oynanmasının ardından Türk Telekom çeşitli hediyeler ile kullanıcıya rastgele ödül verecek. Fakat çoğu kullanıcılarda Sil Süpür çıkmıyor.

Sil Süpür Nerede?

Sil Süpür oyununu oynamak için ilk olarak Online İşlemler uygulamasını indirin. Daha sonra bilgileriniz ile giriş yapın. Ardından sağ üst köşedeki hediye butonuna basın ve Sil Süpür oyununu oynayın.

Sil Süpür Bende Yok?

Eğer Türk Telekom uygulamasında Sil Süpür oyunu sizde yoksa telaş yapmamanız gerekiyor. Sizin gibi yüzlerce insan bu hata karşısında çözüm bulmaya çalışıyor.

Sil Süpür bazı Türk Telekom kullanıcılarında hala aktif olmamış gibi gözüküyor. Bu yazımızda Sil Süpür’ün çıkmama sorununu ele alıp kullanıcıları bilgilendirmeye çalışacağız. Eğer siz de Sil Süpür Bende Yok diyorsanız yazımızın devamını dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

Sil Süpür Bitti mi?

Sil Süpür bitti mi sorusuna çok fazla denk geliyoruz, Sil Süpür uygulamasında hala aktif ve hediye dağıtmaya devam ediyor.

Sil Süpür Çıkmıyor Sorununun Çözümü?

Sil Süpür oyunu çıkmıyorsa aşağıdaki işlemleri dikkatle takip edip gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ardından Sil Süpür aktifleşecek.

  • Google Play Store veya Apple Store’dan uygulamanızın güncel olup olmadığını kontrol edin.
  • Hattınızı Türk Telekom’a yeni taşıdıysanız eğer 7 gün içerisinde Sil Süpür oyunu aktifleşecek.
  • Telefon ayarlarından Online İşlemler oyununun bildirim gönderme özelliğini aktifleştirin.
  • Eğer hattınız 4.5 G değilse 4.5 G için sim kartı alın.

Eğer sorununuz bunları yapmanıza rağmen devam ediyorsa lütfen Türk Telekom’u arayarak bilgilendirin. Müşteri temsilciniz sizinle ilgilenip Sil Süpür‘ü aktifleştirecektir.


İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

91
91 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir