Yeni Güncelleme Yolda! Peki, Hangi Modellere iOS 13 Gelmeyecek?

Okuma Süresi: 1 dakika


çoğunlukla yaptığı ara güncellemelerde güvenlik açıklarını ele alıp kullanıcıların güvenliğini sağlıyor. Fakat gibi ana güncellemelerde yaptığı minimalist ve genel iPhone havasını bozmayan değişikliklerle büyük ses getirmeyi ve kullanıcıları kendisine çekmeyi çok iyi başarıyor. Hangi Modellere iOS 13 Gelmeyecek?

iOS 12’de pek bir arayüz değişikliğini göremesek de iOS 13 ile birlikte kullanıcıları büyük değişiklikler bekliyor. Özellikle son zamanlarda bir çok platformda görmeye alıştığımız gece modu (siyah tema) güncellemeyi kapsayan Apple cihazlara geliyor.

iOS 13

iOS 13 WWDC 2019‘da tanıtılacak. Fakat Bloomberg‘in yaptığı habere göre önceden bir kaç özelliğini de öğrenmiş olduk. Bu habere göre iOS 13‘te CarPlay üzerinde büyük değişikliklere gidildiği, bu güncelleme ile uygulamanın daha stabil ve kullanışlı hale geleceği söyleniyor. Ayrıca Apple‘ın iPad için yeni arayüz tasarımının olduğu da söyleniyor.

iOS 13 Güncellemesi Aşağıdaki Cihazlara Gelmeyecek

  • iPhone 6s
  • iPhone 6 Plus
  • iPhone 6
  • iPhone 5s
  • iPhone 5c ve altı.

İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

99
99 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir