PUBG’de (BRDM-2) Tank Nedir, Nasıl Alınır? Nereden Çıkıyor?

Okuma Süresi: 1 dakika


Her gün binlerce kişinin zevk alarak oynadığı sürekli yeni güncellemeler getirerek oyuncuların oyun deneyimini artırmaya çalışıyor. Son güncellemede ise deagle, tank, ping sistemi ve kenarlara tutunma özelliği geliyor. Bu yazımızda ise PUBG’de tank (BRDM-2 ) nereden alınır onu anlatacağız.

Güncellemelerde oyuna ek araç pek fazla getirilmiyordu fakat bu sefer PUBG yapımcıları bizi biraz şaşırttı. Bir güncellemede bir çok yeni özellik ve aracı oyunculara sundular. Artık oyun oynarken gelen kenarlara tutunma özelliği sayesinde en imkansız dediğiniz şeyin üstünde bile bir rakip olabilir. Tutunma özelliği sayesinde atlayarak ulaşamadığınız yerlere tutunup daha sonra tırmanmanız mümkün. Bu nedenle artık evlerin çatısında bir çok oyuncuyla karşılaşabilirsiniz. Pusucular seviniyor.

PUBG Tank (BRDM-2) Nedir?

Tank (BRDM-2), PUBG’ye son güncelleme ile eklenen, diğerlerinden daha dayanıklı ve zor bulunan, sadece işaret fişeği ile çağırılıp kullanılabilen bir zırhlı araç.

Yeni gelen güncelleme ile oyuna bir adet araç eklendi. Bu araç diğerlerinden farklı olarak zırhlı ve daha dayanıklı geliyor. Oyunda herhangi bir yerde spawn olmuyor. Oyundaki işaret fişeğini kullanarak alan dışında kaldığınızda bu aracı yardıma çağırabiliyorsunuz. 

Bu araç oyun içerisinde çok garip bir takımlaşmayı da beraberinde getiriyor. İlginç bir şekilde, oyuncular bu tankı (BRDM-2 ) gördüklerinde ateş etmek yerine yanlarına gidiyor ve taksi gibi tanka biniyorlar. Tankın sürücüsü de bu durumu hiç yadırgamadan oyuncuya zarar vermeden tanka alıyor ve keyifli anlar başlıyor. Yeni gelen bu özellik oyun içi takımlaşmayı artıracak mı merak konusu.


İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

99
99 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir