Android Mesajlar İçin Karanlık Tema Geliyor!

Okuma Süresi: 1 dakika


Bir çok uygulama başında günün bir çok saatini geçiriyoruz. Hatta sabah yetmiyor geceleri de ilgileniyoruz. Bu nedenle tasarımların göz yormayacak şekilde olması gerekiyor. Böyle bir tasarım ararken de karanlık temaları tercih edip uygulama ayarlarından gece moduna alıyoruz. Bunun gerekliliğini anlayıp kullanıcı deneyimini arttırmak için artık mesajlara da karanlık tema özelliği geliyor. Artık mesajlaşırken göz yorulmasına son!

güncelleme ile bu temayı herkese açmadı. Şuan test aşamasında da diyebiliriz. ’ın bu mesaj uygulamasına erişmek isterseniz eğer aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bu modu açabilmek için güncellemeleri kontrol etmeyi unutmayın! Tıkla uygulamaya git!


İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

82
82 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir