Atatürk Havalimanında Pilotlar Arasında Güldüren Atışma

Okuma Süresi: 1 dakika


Dün akşam saatlerinde sosyal medyayı sallayan bir telsiz konuşması internete düştü. Bu telsiz konuşmasında pilotlar arasında park kavgası yaşandı ve bir pilot diğerine “Çıkışta bekliyorum” diğeri ise “Görüşelim canım, çıkışa gel” dedi.

Olay Şu Şekilde Gelişti

’nin uçağı 05-23 pistinden Atatürk Havalimanı’na inişini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi. THY uçağın pisti terk ederek park yerine gitmek üzere taksi yapmaya başladı. Bu sırada Havayolları’nın uçağı inişini tamamladıktan sonra hızlı taksi yolundan pisti terk etti. Bu sırada uçağının pilotu, THY pilotunun durma çizgisini geçtiğini söyledi. Bunun üzerine iki pilot arasında tartışma yaşandı. O tartışmalar kule konuşmalarına yansırken, olayla ilgili rapor tutuldu. Yetkililer yaşanan kural ihlali ve yaşanan diyaloglarla ilgili olarak soruşturma başlattı.

İşte O Güldüren Anlar:


İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

96
96 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir