ÇÖZÜLDÜ – Türk Telekom’da Sil Süpür Neden Çıkmıyor?

Okuma Süresi: 1 dakika


Geçtiğimiz aylarda yaptığımız haberde ’un yeni çıkardığı özelliği Olan ’ü tanıtmıştık. İlk olarak Sil Süpür’ün ne olduğunu hatırlatmak istiyorum. Türk Telekom kullanıcılarına özel Online İşlemler uygulamasını kullanarak sağ barda bulunan Sil Süpür kısmına gelip ekrandaki tozu sildikten sonra bir haftalık veya bir günlük hediyeler ile karşılaşıyorsunuz.

Bu hediyelerin içerisinde her yöne 250 dakika konuşma ve haftalık 30 Gb’a kadar ücretsiz internet hakkı kazanabilirsiniz. Tabi ki hediyeler bunlar ile sınırlı kalmıyor. MNG Kargo’dan %30 indirim, bir aylık arayanı bil hizmeti de çıkabilecek hediyeler arasında.

Fakat bazı Türk Telekom kullanıcılarında bu özellik maalesef gözükmüyor. Bunun için henüz bir açıklama yapılmamasının yanında web siteleri alternatif yöntemler keşfederek insanların mağduriyetini gidermeye çalışıyor. Haberimizin devamında bu sorunun nasıl çözüleceğinden bahsedeceğim.

İlk yapmanız gereken şey hattınızın Türk Telekom olduğunuzdan emin olmak. 🙂 Eğer hattınız faturalı değilse bu özellik sizin için kullanılır değil, Sil Süpür sadece faturalı hatta sahip olanlar için çalışıyor.  Ardından Online İşlemler uygulamanızın güncel versiyonunu kullandığınızdan emin olun. Bunun için kullandığınız işletim sisteminin mağazasının güncellemeler bölümünü kontrol edin. Eğer uygulamanız da güncelse silip tekrar kurmayı deneyin. Büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir.

Haberi Oku >>  Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Kullanılır?

Bazı kullanıcılarda sil süpür bir kaç saatliğine gözükmeyebiliyor. Bu nedenle gün içerisinde tekrar denemenizde fayda var. Eğer yazımızda anlattıklarımız yaramadıysa lütfen Türk Telekom destek ile iletişime geçin. Hattınız ile ilgili veya sistemsel bir hata varsa size en doğru verecek kişiler Türk Telekom çalışanları olacaktır.

Not: Sil Süpür kampanyası perşembe 04:00’da aktif oluyor. Ve hafta boyunca tek sefer kullanılabilir.


İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

95
95 points

What's Your Reaction?

Güldüm! Güldüm!
15
Güldüm!
Beğendim Beğendim
21
Beğendim
Aşık Oldum! Aşık Oldum!
26
Aşık Oldum!
Şaşırdım! Şaşırdım!
13
Şaşırdım!
Üzüldüm! Üzüldüm!
17
Üzüldüm!
Ümit Havare
Üniversite hazırlığı..