Dikkat! Hepsiburada Efsane Cuma İndirimleri Yalan mı?

Okuma Süresi: 1 dakika


Her ülkede 23 Kasım gününde efsane cuma adı altında indirimler yapılıyor. Bu indirimler bazı ürünlerde %90’ı bile bulabiliyor.  Ancak bazı satıcılar bu fırsattan yararlanıp ürünün fiyatını bir iki hafta önceden yükseltip, 23 Kasım günü eski fiyatından biraz aza veya eski fiyatından daha pahalı bir şekilde satıyorlar. Peki efsane cuma indirimleri yalan mı?

23 Kasım gününden önce televizyon kanallarında veya çeşitli yerlerde bir çok indirim reklamı gördük. Bu indirimlerin %80’i gerçek fakat bazı ticaret sitelerindeki satıcılar fiyatlar ile oynama yapıyorlar.

Bir Ürün Almadan Önce Piyasa Fiyatını Kontrol Edin!

Özellikle teknolojik bir ürün almadan önce aynı ürünü farklı yerler ne kadara satıyor bunun araştırmasını yapın. Eğer diğer mağazalardan daha pahalıya satılıyorsa indirim adı altında bir oyun düzenleniyor olabilir. Bu mağazalardan alışveriş yapmaktan büyük ölçüde kaçının.

Twitter’da Gelen Tepkilerden Bir Kaçı:

 


İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

89
89 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir