#DONUYORUZ ! ANLAMADIN MI? “D O N U Y O R U Z”!

Okuma Süresi: 1 dakika


Türkiye. Yıllar yıllar öncesinden herkesin, her vatandaşın tırnakları ile kazıya kazıya kurtarmaya çalıştığı, en sonunda kurtardığı bu Cennet Vatan. En başından itibaren Vatanımızı, Yurdumuzu korumak için bir çok can, bir çok evlat, bir çok asker kaybettik.. Kaybediyoruz. Ve askerler bizim daha rahat yaşayabilmemiz için kendi canlarını hiç düşünmeden feda ediyorlar..

Onlar kar kış demeden bizler için canlarını feda ederken biz sıcak yuvamızda yaşıyoruz.

Bugün 27 Ekim 2018 Tunceli’de iki askerimiz Tunceli’de donarak hayatını kaybetti.

Tunceli Valiliği, terör unsurlara yapılan operasyonda hipoterami (donma) tanısı konulan bir askerimizin şehit olduğunu açıkladı. Valiliğin yaptığı ikinci açıklamada ise tedavi gören ikinci askerimizin de şehit düştüğü bildirildi.

Valilikten ikinci açıklama:

Valilikten yapılan ikinci açıklamada ise şehit olan asker sayısının 2’ye yükseldiği duyurularak, “Hastaneye kaldırılan diğer jandarma personelimize uzun süre müdahaleye devam edilmiş olup maalesef kurtarılamayarak şehit olmuştur.” bilgisi paylaşıldı.

Askerlerimiz kar kış demeden bizler için canlarını feda ediyorken üşüyoruz! demeye utanıyoruz..

“ÖLECEĞİZ VALLAHA ÖLECEĞİZ”

 

 

İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

81
81 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir