İzmir Petek Bakımı

Okuma Süresi: 2 dakika


Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile İzmir bölgesinde petek bakımı yapan firma, kaliteli hizmetlerinden dolayı sektörde lider konuma yerleşmiştir. İnternet aramalarında İzmir petek bakımı yazıldığında bu işi yapan siteler arasında en çok ziyaret edilen siteye sahip olan firma, garantili hizmetleri ile İzmir halkının da memnuniyetini kazanmıştır. Kalorifer peteklerinin bakımı ile temizliklerini birlikte yapan firma, İzmir petek temizliği sektöründe de kullandığı teknolojik ekipmanlarla öncü konumdadır. Düzenli petek temizliği ve bakımlarının yapılmasının, kombinin daha verimli çalışmasını ve ısınmaya ayrılan paranın daha da azalacağı unutulmamalıdır. Firma petek bakımı konusunda yaptığı faaliyetleri sitesinde yayınlamaktadır. Ayrıca İzmir petek bakımı sektörünün en güvenilir firmalarından olduğunu da kanıtlamıştır.

Petek Temizliği Neden ve Hangi Sıklıkla Yapılmalıdır?

Özellikle kış aylarını rahat geçirmek için petek bakımı çok önemlidir. Firmanın tüm elemanları petek radyatör temizliği konusunda eğitimli ve tecrübelidir.

Kombi ve kalorifer peteklerinde şehir şebeke suyu kullanıldığından dolayı, suyun içinde bulunan kireç zamanla çökme yaparak balçık haline gelmektedir. Bu balçıklar ilaçlı petek temizliği ile temizlenmediği zaman özellikle de yaz aylarında, sertleşmekte ve kalorifer peteklerinin bazı kısımlarını tıkayarak peteğin her yerinin eşit ısınmasına engel olmaktadır. Peteklerin eşit seviyede ısıtılamaması ise, mekanın ısı seviyesini düşüreceğinden, istenilen sıcaklığa ulaşmak için kombinin ısı seviyesi yükseltilecek ve daha fazla doğal gaz harcanmasına sebep olacaktır. Bu da ısınmaya daha fazla bütçe harcaması gerektirecektir. Uzun süre temizlenmeyen petekler, nadiren olsa da kimyasallarla da temizlenmemekte ve petek yıkama masraflarından daha masraflı ve zahmetli işlemler gerekmektedir.

Bazı petekler ise hiç temizlenemeyip değiştirilmesi yoluna dahi gidilmektedir. Firma petek temizliği işlemlerini modern ekipman ve kimyasallarla değişime gerek duyulmadan yapabilmektedir. Bu sorunlarla karşılaşmamak için senede en az bir defa petek radyatör temizliği yapılması gerekmektedir. Firma İzmir petek bakımı sektöründe, tüm bakım ve temizlikleri en uygun fiyata yapmaktadır. Peteklerin tamamen temizlenmeden işini bitirmeyen firma, bu konuda da İzmir petek temizliği sektörüne öncülük etmektedir.

Firmanın Petek Temizliği Uygulamaları

Firma İzmir ilinde bulunan her çeşit ve ebatta petek radyatör temizliği yapabilmektedir. Firma ilaçlı petek temizliği yapacağı dairedeki kombinin basınç ayarını yaptıktan sonra, tesisata temizleme kimyasallarını dökmekte, kimyasallar tesisatın içinde yaklaşık 1 saat civarında dolaştıktan sonra, tesisatın içine konan kimyasal ve temizlenmeden dolayı oluşan tortular peteklerden dışarıya akıtılmaktadır.

Firmanın uyguladığı ilaçlı petek temizliği bir daire için yaklaşık 3 saat civarında sürmektedir. ilaçlı yıkama ile tam temizlenemeyen petekler firma tarafından ayrıca petek yıkamauygulaması ile basınçlı su ile tekrar temizlenmektedir. Firma tüm temizlik ve petek yıkama işlemlerinde sektörün en güvenilir ve en etkili kimyasallarını kullanmaktadır.

İzmir Kombi Bakımı

Firma petek temizliğinin yanı sıra İzmir Kombi Tamiri da yapmaktadır. Firmanın personeli bu konuda eğitim almış ve yetkili ustalardan oluşmaktadır. Ayrıca firmanın da kombi bakımı için yetki belgesi bulunmaktadır. Petek temizliği için mekanlara gelindiğinde, istenirse aynı zamanda kombinin de bakımı yapılabilmektedir. Sudaki kireç peteklerden önce kombilere zarar vereceğinden, kombilerin bakımı peteklerden daha da fazla önem arz etmektedir. Firma, kombilerin filtre temizliği ve değişiminden, sistemin çalışması için gerekli olan tüm ünitelere kadar bakım ve kontrol yapmaktadır. Firma tüm yaptığı kombi bakımı işlemleri için müşterilerine en az bir yıl garanti vermektedir. Daha iyi bir ısınma sağlamak isteyenler, İzmir petek temizliği konusunda firma ile iletişime geçebilirler.


İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

55
55 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir