Kartal Cevizli’de 7 Katlı Bina Çöktü!

Okuma Süresi: 1 dakika


Kartal’da 6 katlı bina çöktü. Binanın içerisine çok çökmeden önce insanların olduğu söyleniyor. Olay yerine çeşitli istasyonlardan çok sayıda AFAD, ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi. 

Kartal Cevizlide bulunan 6 katlı bina henüz sebebi bilinmeyen bir sebepten dolayı çöktü. Çevredeki binaların sağlam olması olayın gizemini arttırıyor. Çöken binanın altında tekstil atölyesi olduğu biliniyor. Çökme anında ise tekstil atelyesinin içerisinde yaklaşık 20 kişinin olduğu da gelen bilgiler arasında. 

Bölgeye çok sayıda AFAD ekibi sevk edildi. Enkaz altında kalan kişileri arama kurtarma çalışmaları çok hızlı bir şekilde başlatıldı. Enkaz altından çıkarılan yaralılar bölgeye gelen ambulanslar ile hastanelere gönderiliyor. Bölgeye takviye olarak bir çok ambulans sürekli gönderiliyor. 

Haberi Oku >>  Seçim Zamanı Bayrak Asmaya Son! Bakın Nasıl Reklam Yapıyorlar!

Enkaz üzerindeki tuğlalar olası bir yıkımda oluşabilecek tehlikeleri engellemek için temizleniyor. Enkaz alanında bir çok sağlık görevlisi ellerinde eşyaları ile bekletiliyor. Enkaz altından birisi çıkartılırsa daha fazla zarar görmeden ilk müdahaleler gerçekleştirilecek.

Binanın Çökmeden Önceki Hali!

Enkaz altında kalan kişilerin sesini daha rahat duyabilmek için olay yerinde polis ekipleri toplanan kalabalığı önlemek için yoğun çalışmalar sürdürüyorlar.

Bölgeye bir çok istasyondan acil yardım ekipleri sevk ediliyor. Gelen itfaiye sayısının 26’nın da üstünde olduğu gelen bilgiler arasında.

Detaylar gelecek…

Haberi Oku >>  Maysa İle Bulut Çizgi Filminde Eşek İle Uygunsuz Sahne!

İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

77
77 points

What's Your Reaction?

Güldüm! Güldüm!
20
Güldüm!
Beğendim Beğendim
4
Beğendim
Aşık Oldum! Aşık Oldum!
2
Aşık Oldum!
Şaşırdım! Şaşırdım!
18
Şaşırdım!
Üzüldüm! Üzüldüm!
16
Üzüldüm!
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.