Kefken Cebeci Sahil Cennetinde Denizi Böcekler İşgal Etti!

Okuma Süresi: 1 dakika


Kocaeli ilinde bulunan ve her tatil sezonunda yüz binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Kefken Cebeci Sahil Cennetindeki denizi böcekler işgal etti!

Geçtiğimiz hafta denizde çokça bulunan bu küçük böcekler özellikle kuma yakın taraflara dalga ile geliyor. Açıklarda kuma yakın kesimlere oranla daha az bulunuyor. Videodaki görüntü yaklaşık bir yıl önceye ait. Bu da akıllara acaba bu böcek sorunu her sezon aynı dönemde mi meydana geliyor sorusunu getiriyor.

Eğer hijyen takıntınız ve böcek fobiniz yoksa bu böcekler tamamen zararsız. Ama böcek lafını duyduğunuz anda kaşınmaya başlıyorsanız (haberi şuan zor yazıyorum) sizin için dayanılmaz bir işkenceye dönüşebilir. Bunun için de çok yakın çevre plajlarda denize girebilirsiniz. Cebeci sahilinde ilk girdiğiniz yolda devam edip düz ilerlerseniz metreler sonra Akvaryum Koyu’na girebilirsiniz.

Haberi Oku >>  Kordon Kanı ile Ailenizin Sağlığını Garanti Altına Alın!

Haklı olarak ille de denize gireceğim o kadar yol çektim! diyorsanız bu böcekler size hiç bir zarar vermiyor. Fakat özellikle hareketsiz durup böcek olan kısımlara doğru gittiğinizde bu böcekler size dokunduğunda ufak bir acı hissediyorsunuz fakat bu acı iğne batmasının 50’de 1’i diyebilirim.

Haberin sonlarına doğru yaklaşırken Kocaeli belediyesini de bu sorunu çözmeye davet ediyorum. Aksi taktirde devamlı ziyaret eden insanları bu bölgeden soğutabilir, ilk defa gidecek olan insanlara da kötü bir izlenim bırakabilirsiniz.

Haberi Oku >>  Ünlü Rap'ci Ezhel Beraat Etti!

İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

95
95 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir