Klibinde Dolar Kullandı Diye FETÖ Soruşturması Açıldı!

Okuma Süresi: 1 dakika


Geçtiğimiz yıllarda hain darbe girişimine bulunan Fethullah Gülen Terör Örgütüne üye olan bir çok kişiye soruşturma açıldı ve hapse atıldı. Bunların içinde bir çok tanınmış isim bulunuyordu. Şimdi de bu isimlerin arasına bir yenisi daha ekendi. ’e FETÖ Soruşturması açıldı.

Mabel Matiz’e yukarıdaki “Mabel Matiz – Ya Bu İşler Ne” şarkısının klibinde dolar kullandığı için FETÖ soruşturması açıldı. Sabah gazetesinden Dilek Yaman’ın haberine göre klip, Matiz’in ‘FETÖ’ye destek vermek amacıyla klibinde 1 dolar kullandığını iddia eden bir vatandaş tarafından ihbar edildi.

Mabel Matiz çağlayan adliyesine ifade verdi. Matiz, klibin yapımcısı tarafından hazırlandığını ve kurgusunun kendisi tarafından yapılmadığını söyledi

Twitter’dan Yorumlar

Şeklinde tepkiler de geldi

Tepki Gösterenler de..

FBI, OPEN THE DOOR!


İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

95
95 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir