Pendik’te Bir Anadolu Lisesinde Nişanlısını Rehin Aldı! – Teslim Oldu!

Okuma Süresi: 1 dakika


Uzman erbaş, İstanbul’un Anadolu yakasındaki ilçesi Pendik’te bulunan ’nin idari işler bölümünde çalışan nişanlısını rehin aldı! Yaklaşık bir saattir tuvalette rehin tutulan idari işler çalışanını kurtarma çalışmalarına katılmaları için olay yerine bir çok polis ekibi sevk edildi.

Olayın 13:30 sularında meydana geldiği söyleniyor. İddiaya göre Umut Kaya uzman erbaş olarak görev yapıyormuş ve birliğinden kaçarak okulun idari işler bölümünde çalışan nişanlısını rehin almış. Olay yerine Özel Harekat ekipleri ve çok sayıda polis sevk edildi.

Umut Kaya’nın polislere elinde silah olmadığını sadece bıçak olduğunu iletmiş. Okulda hiç bir öğrenci olmadığı detayını da verelim.

İstanbul Valisi Vasip Şahin, olayla ilgili, “Müzakereler sürüyor. Şahıs okul aile birliğinde çalışan şahsı rehin aldı” dedi.

Son Dakika: Umut Kaya Teslim Oldu!

Twitter Kullanıcı Yorumları:

Pendik Nasıl Bir Yer Diyor..

Üzücü Gerçek..


İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

109
109 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir