PUBG Lite Ban Kaldırma! PUBG Lite Ban Yediyseniz Çözümü Burada!

Okuma Süresi: 1 dakika


Geçtiğimiziz günlerde ’nin yapımcısı Brendan Greene’den isimli oyun geldi. Kısa bir süre betada kaldıktan sonra Türkiye için oynamaya açıldı ve sistemi PUBG kaldırmayan binlerce kişi oyunu keyifle oynadı. Fakat bazı sorunlardan dolayı PUBG Lite oyuncuları ban yedi. Bu yazımızda PUBG Lite Ban Nasıl Kaldırılır? onu anlatacağız.

PUBG Lite’ta PUBG’de olduğu gibi bir takım kurallar var. Eğer bu kurallara uymazsanız sistem veya moderatörler size ban atabiliyor. Atılan banlar çiğnediğiniz kurala göre değişiklik gösteriyor. Bazen bir günlük olurken bazen süresiz bir şekilde ban atılabiliyor. Hile kullanımı, bir yayıncıyı ghostlamak, takım arkadaşını öldürmek gibi bir çok kuralın çiğnenmesi ban sebebine örnek olabilir.

Belirttiğimiz kuralları çiğnediyseniz PUBG Lite görevileri tarafından oyundan engellenebilirsiniz. PUBG’de Steam kullanıcısının banlanması gibi PUBG Lite hesabınız banlanmıyor. Bunun nedeni oyunun ücretsiz olup tekrar hesap oluşturmaya mümkün olması. Bu nedenle PUBG Lite sistemleri farklı ban yöntemlerini kullanıyor. Yazımızın devaında PUBG Lite Ban Nasıl Kaldırılır konusuna değineceğiz.

PUBG Lite kural çiğneyen kişileri oyundan engelleyip daha temiz bir deneyim sunmak için kullanıcı hesabını değil direkt olarak bilgisayarı sistemden banlıyor. Ne kadar hesap değiştirirseniz değiştirin artık ban yiyen bilgisayarınızdan PUBG Lite oyununu oynayamayacaksınız. Fakat bu bir engel değil, çeşitli yöntemlerle tekrar PUBG Lite oynamaya başlayabilirsiniz.

PUBG Lite Ban Nasıl Kaldırılır?

PUBG Lite’da ban yediyseniz bu banı kaldırmanız maalesef mümkün değil. PUBG’nin kuralları biraz sert olduğu için kural çiğneyen oyunculara herhangi bir tölerans gösterilmiyor. Eğer haksız yere ban yediğinizi düşünüyorsanız PUBG’nin destek forumunda bu durumu bildirebilirsiniz veya görevlilere iletişim formundan ulaşıp haksız yere ban yediğinizi anlatabilirsiniz. PUBG Lite Ban Kaldırma işlemleri biraz zorlu olabiliyor.

Summary
PUBG Lite Ban Kaldırma! PUBG Lite Ban Yediyseniz Çözümü Burada!
Kısa V Öz
PUBG Lite Ban Kaldırma! PUBG Lite Ban Yediyseniz Çözümü Burada!
Kısa V Öz Sizler için haberleri olabildiğince sade ve anlaşılır yazar. Sadece 1 dakikada teknoloji!
Bazı sorunlardan dolayı PUBG Lite oyuncuları ban yedi. Bu yazımızda PUBG Lite Ban Nasıl Kaldırılır? onu anlatacağız.
Berkay Çatak
Kısa V Öz
Kısa Ve Öz
https://kisavoz.com/wp-content/uploads/2018/06/Ba%C5%9Fl%C4%B1ks%C4%B1z-1-3.jpg

İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

101
101 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir