Pubg’de Hileye Son! Anti-Cheat Nedir?

Okuma Süresi: 1 dakika


2018’e damga vuran yılın en çok oynanan Battle Royale oyunu olan playerunknown’s battlegrounds’ı bilmeyen az oyuncu vardır. ‘de Hileye Son! Kısa ismi ile Pubg‘ye gelen yeni güncelleme ile oyundaki hileler büyük ölçüde engellenecek.  Nedir?

Yılın en çok oynanan oyunlarından biri olunca hile yapımcıları tarafından da büyük bir yem olarak göründüğü aşikar. Bu nedenle olacak ki oyun için bir çok hile çıktı. Hatta bu hileler o kadar arttı ki bir çok oyuncu protesto olarak PUBG oynamayı bıraktı. Hatta bir kısmı bu hilelerin PUBG yapımcı firmaları tarafından satıldığını düşünüyordu.

PUBG ekibi hileler ile ilk günden beri mücadele ediyordu. Fakat bu çabaları hileleri ortadan kaldırmaya yetmiyordu. Son çıkan güncelleme ile bu işin üstesinden de geldikleri, hilelerin büyük ölçüde engellendiği görülüyor.

Anti-Cheat Nasıl Aktif Edilir?

Oyundaki hilelerden bıktıysanız PUBG‘nin son güncellemesi ile gelen Anti-Cheat’i kullanmalısınız. Anti-Cheat sadece PUBGde değil bir çok online oyunda, turnuvalarda hilelerin önlenmesi için kullanılan bir yazılım.

Anti-Cheat’i  kullanmak için PUBG başlatılırken karşınıza gelen PUBG Launcher‘dan Anti-Cheat’i aktif etmeniz gerekiyor. Bu sayede daha güzel bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.


İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

71
71 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir