Search Console’da Keşfet Ne Demek? – Performans Sekmesi

Okuma Süresi: 1 dakika


geçtiğimiz günlerde mobil cihazlar üzerinde yayında olan uygulamasına yeni bir güncelleme getirdi. Bu güncellemede uygulamaya kullanıcının ilgisini çekebilecek içeriğin listelendiği bir alan bulunuyor. Bu alanda popüler web sitelerinden içerikler kullanıcılarla buluşturuluyor.

Google’ın uygulamasında bu görüntü aşağıdaki şekilde:

Google’ın mobil uygulamalarına bu şekilde güncelleme gelmesinin ardından ’a da performans sekmesi altına Arama Sonuçları, Keşfet şeklinde iki yeni alan eklendi. Bu alanlarda performans’a tıklatırsanız Google Arama sonuçlarında sitenizin performansını görebilirsiniz.

Search Console Keşfet Ne Demek?

Web siteniz Google mobil uygulamasında keşfete çıkarsa sizin Search Console panelinizde keşfet şeklinde bir alan ekleniyor. Bu alanda sitenizdeki hangi içeriğin keşfete çıktığını, ne kadar görüntülenme ve tıklanma aldığını görebilirsiniz.


İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

90
90 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir