Sendroma Son! Pazartesi Günleri Fedakarlık Yapmanız Gereken 5 Şey!

Okuma Süresi: 1 dakika


İki gün tatilin ardından işe gidenler, okula gidenler, hiç bir şey yapmadan evde oturanlar, anneler, emekliler.. Herkesin kaçınılmaz sendroma sokan günleri işimize veya okula gitmek için vazgeçtiğimiz bir çok şey var. Bu haberimizde sizi daha da üzmek için günleri yapamayacağınız 5 şeyi söylüyoruz!

1) Doya Doya Kesintisiz Uyumak..

Hepimizin istediği.. Derin güzel aralıksız bir uyku. Ne var sanki 12 saat uyusak ne olacak yani? Hele İstanbul trafiğini de hesaba katarsak en az iş saatinden iki saat önce kalkmak gerek..

2) Güzel Bir Sabah Kahvaltısı..

Uykuya çok verip kahvaltıdan vazgeçebilirsiniz veya erken uyanıp bir şeyler atıştırabiliriniz.. Hangisi daha az acı veriyorsa onu seçin.. Pazartesi günleri o güzel sofraları göremeyeceğiz..

3) Sabah Programları Veya Haberleri

Tatil zamanlarındaki gibi kahvaltı ile birlikte sabah haberlerini veya güzel programlarını izlemek yerine siz otobüste havasız bir şekilde gidiyorsunuz.. Veya arabanız var trafiğe takılmışsınız. Bunlar adil şeyler değil, biz yorulduk hayat! Gelme üstümüze..

Bu liste böyle uzar gider fakat bunların hepsini bugün yaşamış olmam nedeni ile yazarken acı çekiyorum. Bu yüzden devamını getiremeyeceğim..


İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

104
104 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir