Son Zamanların Popüleri Musical.ly Kapanıyor!

Okuma Süresi: 1 dakika


Son zamanlarda gençler arasında popüler olan ve Instagram’da 3 hikayeden 1’ini oluşturan attığı bir tweet ile kapanacağını belirtti.

Musical.ly şarkılara belirli saniye içerisinde kısa klipler çekip eğlenceli içerikler oluşturmanıza yarayan bir platformdu. Musical.ly 2014 yılından beri severek kullanılıyordu. Yaş sınırı bulunmadığı için ve özellikle gençlere hitap ettiği için son zamanlarda ülkemizde kullanıcı sayısını büyük oranla katladı.


izmir escort bayan
Büyük bir kitleye sahp olan uygulama Musical.ly aynı sektörde bulunan isimli uygulama ile birleşeceğini attığı tweet ile birlikte duyurdu. Musical.ly’ye kayıtlı kişilerin hesaplarını otomatik olarak ’a aktarılacağı söylendi.

26 Eki 2018 Haberle ilgisi olmayan not: Bu notu habere gelen ziyaretçiler için koyduk. Tik Tok resmi hesabından attığı bir tweet ile böyle bir şeyin gerçek olmadığını belirtti.

Haberi Oku >>  8D Müzik Nedir? Nasıl Dinlenir, 8D Müzik Nasıl Yapılır?

TikTok ile birleştikten sonra kısa kısa eğlenceli videoların bulunduğu, video düzenlemelerinin yapılabildiği büyük bir platform haline gelmeyi hedefliyorlar. Musical.ly hesabınız bulunuyorsa ve telefonunuzda uygulaması yüklüyse bir şey yapmanıza gerek yok. Gelecek olan güncelleme ile uygulama TikTok’a dönüşecek.

Birleşme gerçekleştiğinde arayüz ve konsept değişeceği için büyük kullanıcı kayıpları yaşayacağını düşünüyoruz.


İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

82
82 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir