Steam’da Pubg %33 İndirime Girdi!

Okuma Süresi: 1 dakika


Bu yılın en çok çıkış yapan oyunu, çoğumuzun adını bir kez dahi okumamış olduğu (Benim de ’dan kopyalayıp buraya yapıştırdığım) oyun olan PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS yani nam-ı diğer “” yahut “Bugb” ilk çıktığından beri ilk defa indirime girdi.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS İndirime Girdi!

 

Çoğu yayıncının, Youtuber’ın ekmek kaynağı olan hayatta kalma oyunu Pubg ilk çıktığından beri ilk defa indirime girdi. Çoğu oyuncunun fiyatı nedeni ile şikayet etmesi üzerine olabilir ki büyük bir indirime gitti. Yaklaşık 20TL yani %33’lük bir indirim ile karşımıza çıkıyor. Steam’in sabit kur oranı da olmasa Türkiye’de oyuncu olmaz diye düşünüyorum. Size çok vakit kaybettirmeden Steam Pubg sayfasına yönlendiriyorum. Tıkla sayfaya uç!

Haberi Oku >>  Web Tasarım Yapanların İşini Kolaylaştıracak Ugulamalar!
Pubg Game

İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

68
68 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir