Türk Telekom Sil Süpür Hilesi Nasıl Yapılır? – Güncel

Okuma Süresi: 2 dakika


Önceki yazılarımızda ’ün nasıl kullanıldığından, neden çıkmadığından bahsedip yardımcı olmuştuk. Bu yazımızda ise ’de bulunan bir bug’ı nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız. Sil Süpür hilesini yapmayı göstereceğiz.

Sil Süpür Hilesi Nasıl Yapılır?

İlk olarak bilmeyenler için tekrar Sil Süpür’ün ne olduğundan bahsedelim. Sil Süpür Türk Telekom’un müşterilerine bir çok hediye vermek için Online İşlemler isimli uygulamada bulunan küçük bir oyundur. Oynamak için Online İşlemler uygulaması üzerinden hesabınıza giriş yapmanızın ardından sağ menüde bulunan Sil Süpüre tıklatın. Sil Süpür’ü yapmadan önce bu yazımızda vereceğimiz Sil Süpür Hilesi yöntemi ile yapmanızı öneriyoruz.

Haberi Oku >>  Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Kullanılır?

Sil Süpür Hilesi Var mı?

Sil Süpür’ün hilesi gerçekten var mı diye düşünenlerdenseniz evet, gerçekten Sil Süpür’de hile var. Sil Süpür hilesini yapmak sanılıldığından daha basit ve herhangi bir ek yazılıma, koda ihtiyaç duymadan saniyeler içerisinde gerçekleştirip iki farklı hediyeye sahip olabiliyorsunuz.

Hileyi yapmadan önce sadece bir kaç şeye ihtiyacınız var. Bunların dışında hileyi yapmak çok kolay. Sil Süpür Hilesini yapmak için yazımızı okumaya devam edin.

Sil Süpür Hilesi Nasıl Yapılır?

Sil Süpür Hilesi Nasıl Yapılır?

Sil Süpür hilesini yapmadan önce sahip olmanız gereken şeylerden bahsetmek istiyorum. İki adet internet bağlantısı ve Online İşlemler uygulaması olan telefona ihtiyacınız var. Eğer iki adet telefona sahip değilseniz bilgisayarınıza BlueStacks gibi Android cihazları bilgisayarınızda çalıştırmanızı sağlayan emulatorleri kurarak Online İşlemler isimli uygulamayı ikinci kez edinebilirsiniz.

Sil Süpür Hilesi’ni yapmak için iki cihazdan da aynı hesaba giriş yapın. Giriş yaptığınız hesap size ait olsun. Giriş işlemini gerçekleştirmenizin ardından sağ tarafta bulunan menüyü açıp Sil Süpür butonuna iki cihazda da aynı anda tıklatın. Yükleme ekranını geçtikten sonra iki cihazda da aynı anda süpürme işlemini gerçekleştirin ve aynı anda hediyeyi açın. Bu işlemleri kusursuz bir şekilde yerine getirmenizin ardından Sil Süpür Hilesi çalışacak ve aynı numara için iki farklı hediye göndermiş olacak.

Sil Süpür Hilesi ile 30GB Çıkarmak Mümkün mü?

Yukarıda belirttiğimiz Sil Süpür hilesi işlemlerini gerçekleştirerek sadece tek bir numara için iki farklı hediye alabilirsiniz. bütün hediyeleri rastgele bir şekilde veriyor. Bütün hediyelerin çıkma oranı sistem tarafından belirli. Tabi ki 30GB hediyesinin çıkma olasılığı diğerlerinden daha düşük.

Sil Süpür hilesini kullanarak iki farklı hediye almayı anlattık. Umarım beğenmişsinizdir. Bir sonraki içeriğimizde görüşmek üzere!

Haberi Oku >>  ÇÖZÜLDÜ - Türk Telekom'da Sil Süpür Neden Çıkmıyor?

İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

94
94 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir