Türk Telekom Sil Süpür Hilesi Nasıl Yapılır? – Güncel

Okuma Süresi: 1 dakika


Önceki yazılarımızda ’ün nasıl kullanıldığından, neden çıkmadığından bahsedip yardımcı olmuştuk. Bu yazımızda ise ’de hile var mı, varsa nasıl yapılır göstereceğiz.

Sil Süpür Hilesi Nasıl Yapılır?

İlk olarak bilmeyenler için tekrar Sil Süpür’ün ne olduğundan bahsedelim. Sil Süpür Türk Telekom’un müşterilerine bir çok hediye vermek için Online İşlemler isimli uygulamada bulunan küçük bir oyundur. Oynamak için Online İşlemler uygulaması üzerinden hesabınıza giriş yapmanızın ardından sağ menüde bulunan Sil Süpüre tıklatın. Daha sonra ekrana gelen tozu silip hediyenize sahip olabilirsiniz.

Haberi Oku >>  Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Kullanılır?

Sil Süpür Hilesi Var mı?

Sil Süpür hilesinin gerçekten var olduğunu merak edip bir çok makale okuduysanız doğru yerdesiniz. İnternette bulunan her türlü yazılımın, daha doğrusu kodlanmış her şeyde bir açık bulunuyor. Önemli olan sahip olunan bu açığı iyi kapatabilmek.

Yani her şeyde olduğu gibi illa Türk Telekom operatörünün hizmet olan Sil Süpür’de de açık vardır. Bazı durumlarda sistem hatası nedeni ile iki kere sil süpür yapıldığı oluyor. Fakat ardından sistem böyle bir olasılığın olamayacağını bilerek ikinci hediyeyi sizin hesabınıza tanımlamıyor.

Türk Telekom Sil Süpür’de geçerli hiç bir hile yok. Sistem tamamen random bir şekilde ödülleri veriyor. Bu random sistemin de mantığı oranlar ile alakalı. Örneğin dakika çıkma oranı 100 üzerinden 20 ise 30 GB internet çıkma oranı 100 üzerinden 1. Tamamen sizin şansınıza kalmış durumda. İnternette hile diye paylaşılan dosyalara güvenip sakın indirmeyin. Bu tür yazılımlar genelde verilerinizi çalmak amaçlı olabiliyor. İnternette bug diye paylaşılan makalelere inanmayın. Şansınız varsa zaten Sil Süpür’den çıkartabilirsiniz. Macera aramaya gerek yok 🙂


İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

94
94 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir