YouTube’da Yayınlanmış Bir Şarkıya Atılan 15 Komik Yorum

Okuma Süresi: 2 dakika


Günümüzde sosyal medya kullanımının artması ile her şey değişti. Artık en ufak bir hatanızda bütün halktan büyük linç yiyebiliyorsunuz. Bunu kimse istemez. Linç girişimleri çoğunlukla Twitter’da görülüyordu fakat bu kez YouTube’da karşımızda.

Amatör bir kişi çıkarmak istediği pop şarkısı için söz yazmış. Altına da bir beat hazırlamış ve “isim soyisim VEVO” şeklindeki YouTube kanalına atılmış. Buraya kadar her şey normal fakat şarkıyı şarkıyı dinleyen kişilerin yorumlarına baktığımızda yüz ifadeniz biraz değişiyor.

1) I’m Poppy

2) Şakalandın

3) Sansürü unuttum

4) Harika bir şarkı, tek kelime ile muhteşem

5)

6) Çikita muz

7) Felaket senaryoları

8)

9)

10)

11) de ayrı

12) Sesi de kapatırsan şey olsun

13) Anlamsız

14)

15)

Not: Herkes şarkı yapabilir, sadece sesi güzel olanlar şarkı yapmalı gibi bir kanun da yok. Herkesin işi kendine göre muhteşemdir, bir yerlerde paylaşılmak veya kullanmak için diğerlerine göre de muhteşem olmasına gerek yok. Haberin amacı linçe destek olmak değil, atılan yorumlar ile yüzleri güldürmek. Eğer linçe destek olmak gibi bir amacımız olsaydı şarkı linkini konuya eklerdik..

Haberi Oku >>  Bir Kaç Adımda Twitter Hesap Güvenliğinizi Sağlayın!

İlgini Çekti mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

96
96 points
berkaycatak
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Bir çok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir